Milujem handmade tvorbu, fascinuje ma online marketing.

A všetko robím s úsmevom na tvári. 

Volám sa Petra Rusnáková. Som milovníčka handmade tvorby, blogerka a autorka úspešných ebookov.

Na svojom blogu SomHandmadeTvorca.sk sa venujem podpore vzdelávania handmade predajcov. A poskytujem im rady, ako úspešne predávať vlastné handmade výrobky na internete.

Spájam svoje poznatky z marketingu a svoju vášeň pre handmade tvorbu, aby som pomáhala iným zarábať si tým, čo ich naozaj baví. A každý deň mám dôvod sa usmievať. 

Niekedy to však tak nebolo. Celé dni som trávila v práci, ktorá ma nebavila. Snažila som sa žiť život niekoho iného a úplne som zabudla na samu seba. 

Keď som sa konečne odhodlala vziať veci do vlastných rúk, vôbec to nešlo tak ako som si predstavovala.

Úspech neprichádzal.

Môj prvý projekt spojený s handmade tvorbou skončil úplnou katastrofou ešte skôr ako začal. Zostal mi po ňom iba byt plný nevyužitého materiálu. Pri predaji vlastných handmade výrobkov som zasa robila jednu chybu za druhou. Aj napriek marketingovému vzdelaniu som si neuvedomovala špecifiká, ktoré si predaj vlastnoručne robených výrobkov vyžaduje. 

Dnes po rokoch vidím svoje chyby úplne zreteľne. No vtedy neexistoval nikto, kto by mi vedel poradiť. Všetko, čo viem som sa musela naučiť na vlastných neúspechoch. Pokus a omyl sa na isté obdobie stali dobrými priateľmi. Niekde vnútri som však vedela, že musí existovať aj iná - úspešná cesta.

Okrem nedostatku skúseností môjmu životu chýbal aj ten správny pozitívny náboj.

Zlom nastal až keď ma kamarátka priviedla na seminár zameraný na úspešné ženské podnikanie. V sále so mnou sedelo asi 300 iných žien a všetky mali spoločnú jednu vec. Stále sa usmievali. Bolo z nich cítiť spokojnosť s vlastným životom a prácou, akú bežne na ulici len tak ľahko nevidíte. Musím sa priznať, že na začiatku to bolo pre mňa až desivé. 

Po návrate domov som si povedala, že keď to zvládli oni zvládnem to aj ja. Vytvorím si svoj vlastný handmade svet a úsmev bude mať na mojej tvári svoje stále miesto. Zúčastnila som sa mnohých konferencií, prečítala som veľké množstvo inšpiratívnych kníh a videla niekoľko stoviek možno až tisícok vzdelávacích videí.

Ideálny život vďaka svojej handmade tvorbe môžete žiť aj vy.

Stačí vedieť ako na to. 

A tak vyzbrojená pozitívnym myslením a vlastnými dlhoročnými skúsenosťami som si povedala, že sa o svoje znalosti podelím. 

Dnes na svojom blogu radím handmade tvorcom ako na internete úspešne predávať vlastnoručne vyrobené produkty. Som autorkou e-booku Zarábajte online predajom handmade výrobkov a pomáham všetkým tvorcom v ich ceste za úspechom. Krok za krokom od určenia správneho názvu značky až po propagáciu na sociálnych sieťach. 

V ďalšom e-booku Ako usporiadať handmade kurz ponúkam kompletný návod na
organizáciu a spropagovanie vlastného handmade kurzu. V e-booku nájdete aj bonusové tipy, ako si pri usporiadaní kurzov zarobiť ešte viac. A čo robiť, aby vaši žiaci prišli aj nabudúce.

E-book Instagram pre handmade tvorcov je určený pre váš úspech na Instagrame. Detailne od prvého príspevku až po Insta story. Všetko o používaní hashtagov. Najčastejšie chyby a ako sa im vyhnúť. A samozrejme veľa trikov navyše.

Okrem písania e-bookov poskytujem individuálne konzultácie pre všetkých začínajúcich aj pokročilých handmade tvorcov.

Neviete kde robíte chybu a ako pokračovať ďalej? Poviem vám to vďaka Analýze vašich handmade aktivít.

Naživo sa so mnou môžete stretnúť na mojich prednáškach alebo workshopoch.

Pridajte sa ku mne. Budeme spolu tvoriť, prezentovať sa a úspešne predávať vlastné handmade výrobky. Vytvoríme si svoj vlastný ideálny handmade svet. 

Petra Rusnáková- Somhandmadetvorca.sk

Prvý krok k svojmu vysnívanému handmade životu môžete urobiť už dnes.

⇓⇓⇓