30 dňová výzva pre handmade tvorcov

Chcete predaj svojich handmade výrobkov posunúť vpred, ale neviete ako? Práve pre vás som pripravila 30 dňovú handmade výzvu. Každý deň dostanete jednu úlohu. Všetko je úplne Zdarma. Stačí keď sa do toho so mnou pustíte.

30 dnova handmade vyzva

Ako to fungujte?

Na tejto stránke >>> , na facebooku Somhandmadetvorca alebo priamo vo vašom emaili nájdete každý deň jednu úlohu.

Niektoré vám budú trvať pár minút, iné poslúžia ako inšpirácia pre dlhodobejšie ciele. Všetky sú však stanovené tak, aby propagáciu vašej tvorby a následný predaj výrobkov posunuli vpred.

Väčšinu úloh zvládnete vďaka svojmu počítaču, no nájdu sa aj také, ktoré vás prinútia prekonať vašu komfortnú zónu. No nemusíte sa ničoho báť, uvidíte, že je to skvelý pocit.

Ak už máte niektorú z úloh hotovú z minulosti, jednoducho počkajte na ďalší deň. Tento čas môžete využiť na úlohy, ktoré ste v predchádzajúcich dňoch nestihli.

Je to len na vás

Záleží len na vás ako sa s touto 30 dňovou výzvou popasujete. Ja som pre vás všetko pripravila a spísala. Zabralo mi to dosť veľa času. A každý deň vám venujem ďalší čas, aby som pridala nasledujúcu úlohu.

Ale vykonať ju už musíte vy sama. Na konci môže byť vaša tvorba úplne inde ako pred mesiacom. Alebo môžete hľadať výhovorky prečo sa to nedá.

Dobrá správa je, že ak začnete ešte dnes, do Mikuláša máte hotovo 🙂 A stihnete vybaviť, zabaliť a poslať objednávky, ktoré ste vďaka tejto výzve a svojej aktivite získali.

Kliknite na túto stránku >>> zadajte svoj email a venujte svojmu snu 30 dní. Veď čo môže byť krajšie ako Živiť sa tým, čo vás naozaj baví.

Ja vám budem držať palce.  Všetko nájdete na tejto stránke >>>

Petra Rusnáková - Som handmade tvorca
Už 9 rokov vám pomáham predávať vaše výrobky
Prečo to robím a ako to celé začalo? Prečítajte si tu >>>

Píšem pre vás elektronické knihy, konzultujem a radím vám vo vašom podnikaní. Všetky moje produkty a služby nájdete tu >>>

Napísať mi môžete na petra@somhandmadetvorca.sk

Všetky informácie a novinky nájdete na Facebooku >>>

Svoje výrobky môžete bezplatne propagovať v našej Facebook skupine >>>

Sledujte ma na Instagrame >>>
Komentáre