Nové bonusy k e-bookom pre vás zadarmo

Cieľom projektu Som handmade tvorca je pomôcť vám pri predaji vašich výrobkov. A preto sa vždy snažím prísť s niečím novým, čo vám vaše podnikanie uľahčí.

Tentokrát som pre vás vymyslela nové bonusy k mojim e-bookom. Zabezpečia vám ešte väčšiu propagáciu a predaj.

Platia pre vás všetkých, ktorí ste si e-booky zakúpili už v minulosti. Ale aj pre vás, ktorí si ich zakúpite dnes, zajtra alebo v budúcnosti. Celú ponuku e-bookov nájdete tu >>>

Nech sa páči, vyberte si svoj bonus k zakúpenému e-booku.

Bonus k e-booku Zarábajte online predajom handmade výrobkov

V skupine Som handmade tvorca na Facebooku je dnes viac ako 10 200 členov. Možno ste to nevedeli, ale vybrané príspevky v skupinách je možné pripnúť úplne hore.

Sú vďaka tomu okamžite viditeľné a neposúvajú sa nižšie po pridaní ďalších príspevkov. Takže ich uvidí každý návštevník, nový aj starý člen skupiny.

A ja vám ako bonus k e-booku Zarábajte online predajom handmade výrobkov ponúkam takéto pripnutie vášho príspevku úplne hore na 24 hodín zadarmo.

To znamená, že váš príspevok bude celých 24 hodín zobrazený ako prvý v skupine s viac ako 10 200 členmi. Dobrá reklama, čo poviete!

Ako si uplatniť tento bonus?

Pošlite mi email na petra@somhandmadetvorca.sk z emailovej adresy, na ktorú vám bol e-book Zarábajte online predajom handmade tvorcov zaslaný.

Napíšte, že máte záujem o zvýraznenie v skupine Som handmade tvorca. A meno vášho profilu na Facebooku, z ktorého svoj propagačný príspevok napíšete.

Ja vám napíšem termín, kedy budem môcť zvýraznenie vášho príspevku zrealizovať.

E-book Zarábajte online predajom handmade výrobkov si zakúpilo už viac ako 800 tvorcov. A počet zvýraznených miest v skupine je každý deň obmedzený.

Takže kto skôr napíše email, ten si bude môcť bonus skôr uplatniť. Ale nemusíte sa obávať, postupne sa na rad dostane každý. Na vaše emaily budem odpisovať tiež postupne ako budú prichádzať.

Čo musíte splniť na uplatnenie bonusu?

  1. Musíte byť členom skupiny Som handmade tvorca na Facebooku.
  2. Mať zakúpený e-book Zarábajte online predajom handmade výrobkov. Platí pre e-booky, ktoré ste si zakúpili v minulosti. Aj tie, ktoré si kúpite napríklad dnes.
  3. V daný deň, keď príde na vás rada, napísať svoj predajný / propagačný príspevok.

Bonus je určený iba pre handmade tvorcov a propagáciu ručne robených výrobkov. Nie je možné ho využiť na propagáciu materiálu a tovaru určeného pre ďalšie spracovanie. Rovnako neplatí na propagáciu akýchkoľvek služieb, kurzov a handmade portálov.

Ešte svoj e-book Zarábajte online predajom handmade výrobkov nemáte? Zakúpiť si ho môžete tu >>> spolu so všetkými bonusmi.
ako predavat handmade

Bonus k e-booku Instagram pre handmade tvorcov

V e-booku Instagram pre handmade tvorcov vás učím ako sa správne prezentovať na Instagrame, a preto sa aj bonus bude týkať Instagramu.

Ak už svoj e-book Instagram pre handmade tvorcov máte, napíšte mi na Instagrame správu. A ja váš profil, v rámci bonusu, odprezentujem vo svojich Insta story.

24 hodín uvidia všetci moji sledovatelia váš profil a vaše výrobky. Reklama pre vás zadarmo 🙂

Sledujte a píšte na profil @som_handmade_tvorca.

Instagram Som handmade tvorca

Kedy žiadať bonus?

Správu mi môžete napísať kedykoľvek a ja budem postupne vaše profily zverejňovať. Ale pozor! Aby bola vaša prezentácia úspešná, nezabudnite na to svoj profil pripraviť.

  1. Vypíšte si bio – životopis podľa návodu v e-booku.
  2. Link by mal smerovať na predajnú stránku, e-shop alebo váš obchod na handmade portáli. Jednoducho miesto, kde zákazník uvidí vašu celú ponuku a môže hneď nakupovať. Nie na Facebook alebo inú sociálnu sieť.
  3. Majte uverejnených aspoň 6 fotografií, z ktorých bude hneď jasné čo vyrábate a ponúkate.

Nový bonus je určený iba pre handmade tvorcov a propagáciu ručne robených výrobkov. Nie je možné ho využiť na propagáciu materiálu a tovaru určeného pre ďalšie spracovanie. Rovnako neplatí na propagáciu služieb, kurzov a handmade portálov.

Ešte nemáte Instagram v malíčku? V e-booku Instagram pre handmade tvorcov sa dozviete všetko potrebné. V cene e-booku je aj nový propagačný bonus. Kliknite sem >>>

Verím, že sa vám nové bonusy páčia. A najmä prispejú k ďalšej propagácií vašich výrobkov.

Petra Rusnáková - Som handmade tvorca
Milujem handmade tvorbu, fascinuje ma online marketing. A všetko robím s úsmevom na tvári.
Som autorkou ebooku Zarábajte online predajom handmade výrobkov >>> a ebooku zdarma 10 tipov, kde na internete predávať svoje handmade výrobky >>> vďaka ktorým sa handmade tvorcom darí úspešne predávať ich výrobky na internete.
Viac o mne sa dozviete tu >>>

Napísať mi môžete na petra@somhandmadetvorca.sk

Všetky informácie a novinky nájdete na facebooku >>>

Svoje výrobky môžete bezplatne propagovať v našej facebook skupine >>>
Sledujte ma na Instagrame >>>
Komentáre