Nový Handmade Market Dalimark – predávajte svoje výrobky ešte výhodnejšie

Teším sa, že na Slovensku neustále vznikajú nové projekty, ktoré handmade tvorcom uľahčujú predaj výrobkov. A ja vám dnes predstavím jeden z nich. Handmade Market Dalimark.com. 

Čo je Dalimark?

Dalimark.com je nový predajný portál skladajúci sa z 3 sekcií. Je výnimočný, pretože na jednom mieste spája inzerciu internetového bazáru DALI Bazár.

Ponúka priestor na predaj originálnych handmade kúskov v DALI Handmade Markete a možnosť nákupu prostredníctvom aukcie DALI Aukcie.

Všetky 3 časti na jednom portáli.

Ako to funguje?

Na začiatok sa musíte zaregistrovať. Registrácia je zadarmo a k ničomu vás nezaväzuje. Vďaka nej budete môcť využívať všetky služby, ktoré vám portál ponúka.

Cez svoj profil si založíte vlastný obchodík, naplníte ho obsahom a môžete začať predávať.

Dalimark.com si za sprostredkovanie predaja vášho tovaru neúčtuje žiadnu províziu. Jediné čo musíte urobiť je, vybrať si jeden z predplatených balíčkov.

Cena najlacnejšieho balíčka je 20 Eur/ rok. Menej ako 1,7 Eur na mesiac. Čím viac predáte, tým výhodnejšie pre vás využívanie portálu bude.

Okrem ročného fungovania obchodu získate v cene balíčka aj ďalšie doplnkové služby.

Najväčšie výhody

0% provízia z predaja

Viac sekcií = viac potencionálnych zákazníkov

Keďže DALIMARK.com má ďalšie 2 sekcie, je vysoko pravdepodobné, že vaše výrobky objaví aj niekto, kto to pôvodne nemal v pláne. Inzerenti a zákazníci DALI Bazáru či Aukcie sa môžu veľmi jednoducho stať vašimi zákazníkmi.

Premiestňovanie produktov

Produkty môžete v jednotlivých sekciách jednoducho premiestňovať.

Ak sa rozhodnete, že váš produkt chcete napríklad nechať vydražiť v DALI Aukcia, spravíte tak jedným kliknutím. Ak by aukcia úspešná nebola, po jej skončení sa produkt automaticky vráti do DALI Handmade Marketu, kam ste ho vložili pôvodne.

Doplnkové služby

Dalimark.com ponúka množstvo doplnkových služieb na podporu predaja vašich výrobkov. Môžete si vybrať napríklad topovanie, umiestnenie na hlavnej stránke alebo zvýraznenie produktu.

Medzinárodné pôsobenie

Medzi základné ciele Dalimark.com patrí medzinárodné pôsobenie. Takže sa už nebudete musieť registrovať na množstve zahraničných portálov. Vytvoríte si jeden obchodík a ľahko si vás nájdu aj zákazníci zo zahraničia.

Môžete rásť spolu s portálom

Dalimark vznikol iba nedávno, ale určite by som to nezaradila medzi jeho nevýhody. Práve naopak. Tak ako bude rásť portál, môže s ním rásť aj vaša značka.

Osobný odber pre zákazníkov

Výhodou fungovania na systéme predplatených balíčkov je aj možnosť osobného odberu. Zákazník ušetrí poštovné náklady a vy váš čas.

Mobilná aplikácia na správu obchodu zdarma

Od polovice októbra bude pre vás pripravená aj mobilná aplikácia na správu obchodu. Svoje objednávky, komunikáciu so zákazníkmi aj pridávanie nového tovaru zvládnete odkiaľkoľvek.

Dalimark a súťaže

Hneď od začiatku si pre vás Dalimark prichystal niekoľko súťaží.

Svoju kreativitu môžete predviesť v súťaži o kreatívne pomôcky značky DREMEL. Zapojíte sa ak svojou obľúbenou handmade technikou vytvoríte logo DALIMARK a fotografiu zašlete na info@dalimark.com.

https://www.dalimark.com/pravidla-sutaze-o-vyrobky-dremel

A súťaž o  Samsung GALAXY A5 2017. Pridajte inzerát do ktorejkoľvek z troch sekcií (DALI Bazár, DALI Handmade Market alebo DALI Aukcia) a ste automaticky zaradený do žrebovania.

Viac sa dozviete na Dalimark.com alebo Facebook.com/Dalimarket.

Petra Rusnáková - Som handmade tvorca
Už 5 rokov vám pomáham predávať vaše výrobky
Prečo to robím a ako to celé začalo? Prečítajte si tu >>>

Píšem pre vás elektronické knihy, konzultujem a radím vám vo vašom podnikaní. Všetky moje produkty a služby nájdete tu >>>

Napísať mi môžete na petra@somhandmadetvorca.sk

Všetky informácie a novinky nájdete na Facebooku >>>

Svoje výrobky môžete bezplatne propagovať v našej Facebook skupine >>>

Sledujte ma na Instagrame >>>
Komentáre