To najlepšie z handmade roka 2016

Z roku 2016 zostáva posledných pár dní. Rok na mojom blogu bol rýchly, ale aj vďaka vám veľmi úspešný. Pripravila som pre vás výber najlepších článkov. Ale zároveň sa chcem s vami podeliť o pre mňa najvýznamnejšie momenty. Pretože bez vás by náš handmade svet neexistoval. 

Čo sa vám páčilo najviac?

V roku 2016 vás najviac zaujal článok o 30 dňovej handmade výzve. Ak ste sa zapojili, každý deň ste odo mňa dostali emailom jednu úlohu, až kým ich nebolo 30. Všetky boli zamerané na zlepšenie propagácie a zvýšenie predaja vašich výrobkov.

Veľmi sa teším, že sa vás zapojilo sa vás viac ako 500 🙂 a ešte viac sa teším, že sa vám výzva páčila. Dostala som od vás desiatky ďakovných správ a emailov. Ďakujem vám za ne. Vďaka vašej spätnej väzbe viem, že moja práca má zmysel 🙂  Ako celá výzva dopadla si môžete prečítať tu >>>

Druhým najzaujímavejším článkom bol pre vás článok o Pinterest.com. Do dnešného dňa si ho prečítalo presne 3949 z vás. Pinterest je výbornou formou propagovania vlastnej tvorby. Je úplne zdarma a ľahko si na ňom nájdete aj zahraničných zákazníkov.

Fantastické na ňom je aj to, že je to nevyčerpateľný zdroj inšpirácie.

Za posledné 2 roky vzniklo na Slovensku hneď niekoľko nových handmade portálov. Väčšina z vás uvažuje, ktorý z nich si vybrať.

Preto sa článok, s porovnaním tých najznámejších, dostal medzi tri najlepšie. Ak ste ho ešte nečítali, nájdete ho tu >>>

Aký bol rok 2016 pre mňa?

Môžem povedať, že určite úspešný 🙂

Viac ako 680 z vás si tento rok stiahlo môj ebook zdarma 10 tipov, kde na internete predávať svoje handmade výrobky.

Facebook fan page Som handmade tvorca má k dnešnému dňu presne 4219 fanúšikov.

Facebook skupina, ktorú som založila na prezentáciu vašej tvorby sa rozrástla na viac ako 3000 členov. Ak ste sa ešte nepridali môžete tak urobiť tu >>>

6.4.2016

Uzrel svetlo sveta môj ebook Zarábajte online predajom handmade výrobkov. Vďaka nemu už viac ako 125 z vás vie ako úspešne predávať svoje handmade výrobky na internete.

Vaše pozitívne reakcie hovoria za všetko 🙂

5.11.2016

Som pre vás spustila 30 dňovú handmade výzvu. Nebola to len výzva pre vás, ale aj výzva pre mňa.

Vybrať 30 najlepších tipov a spracovať ich tak aby boli zaujímavé pre pokročilých predajcov, ale aj úplných začiatočníkov, bola pre mňa naozaj výzva.

No môžem povedať, že moja námaha sa vyplatila 🙂 A je možné, že podobnú výzvu pre vás ešte niekedy zopakujem.

13.12.2016

S niekoľkými z vás som sa naživo stretla na mojej prednáške s témou Handmade podnikanie.

Z plánovaných 2 hodín sa nakoniec, vďaka množstvu vašich otázok, stali takmer 3 🙂 Som rada, že som vám mohla aj naživo pomôcť pri ďalšom rozvoji vášho vlastného handmade podnikania.

Som šťastná a veľmi vďačná, že vám môj blog a moje rady pomáhajú úspešne predávať handmade výrobky.

Na nový rok pre vás pripravujem množstvo zaujímavých noviniek. Môžete sa tešiť na nové články a zaručené tipy, ktoré vám pomôžu naďalej úspešne predávať vaše handmade výrobky.

Ja sa na nový rok 2017 veľmi teším. Verím, že aj vy 🙂

A aký bol váš rok 2016?

Petra Rusnáková - Som handmade tvorca
Už 9 rokov vám pomáham predávať vaše výrobky
Prečo to robím a ako to celé začalo? Prečítajte si tu >>>

Píšem pre vás elektronické knihy, konzultujem a radím vám vo vašom podnikaní. Všetky moje produkty a služby nájdete tu >>>

Napísať mi môžete na petra@somhandmadetvorca.sk

Všetky informácie a novinky nájdete na Facebooku >>>

Svoje výrobky môžete bezplatne propagovať v našej Facebook skupine >>>

Sledujte ma na Instagrame >>>
Komentáre