OBJEDNÁVKA

KALENDÁR SOCIÁLNYCH SIETÍ

  • OBJEDNÁVAM SI
    Kalendár sociálnych sietí, v ktorom nájdem inšpiráciu pre písanie príspevkov, natáčanie videí alebo príbehov pre moje sociálne siete.
  • NAUČÍM SA
    ako predávať svoje výrobky na sociálnych sieťach. Ako premeniť fanúšikov na platiacich zákazníkov. Ako zaujať nových fanúšikov. Plánovať príspevky dopredu a ušetriť množstvo času.
  • VIEM,
    že Kalendár mi bude doručený na moju emailovú adresu vo formáte PDF. Môžem si ho vytlačiť alebo používať v počítači alebo tablete.

Prosím vyplňte starostlivo objednávkový formulár.

Kalendár vám bude automaticky zaslaný na vašu emailovú adresu vo formáte PDF, hneď po prijatí platby. 

V objednávkovom formulári si môžete zakúpiť ďalší praktický produkt. Stačí zaškrtnúť políčko. 

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

Čo hovoria čitatelia? 

Dobrý deň pani Petra, Kalendár sociálnych sietí je fantastický!!! Priznám sa, nevedela som si predstaviť, čo všetko tam bude, ale je to dokonalé dielo. Čo všetko dokážete pre tvorcov vymysliet :) klobúk dole. Ďakujem veľmi pekne a nech sa Vám darí.
Lucia
Už teraz čítam úvod kalendára a prvý mesiac a vyzerá to naozaj skvelo. Veľmi vydarene dielo. Milá Peťka za mna ďakujem!! Ušetrí mi to určite mnoho času.
Zafiria.sk
Ahoj Peťka, práve mi prišiel tvoj kalendár a musím povedať, že je super. Ako si hovorila aj ja patrím do skupiny, že neviem čo každý deň písať. A toto mi ušetrí čas a nemusím nič vymýšľať. Držím palce a moc krát ďakujem.
Dominika
Dobrý deň, Petra, Práve som si kúpila Váš Kalendár. Ďakujem, je veľmi pekne a inšpiratívne spracovaný. Teším sa na prácu s ním. Želám Vám veľa úspechov vo Vašej práci. Robíte to dobre. :-)
Slávka
Potrebujete pomôcť s objednávkou ? Napíšte mi na petra@somhandmadetvorca.sk. Rada vám pomôžem a odpoviem na vaše otázky.  
Petra Rusnáková