OBJEDNÁVKA

Vyplnením objednávkového formulára a zaplatením špeciálnej ceny pre členov skupiny Som handmade tvorca 19,90 Eur (624,08 Kč s DPH) získate :

  • Ebook : Zarábajte online predajom handmade výrobkov, s podtitulom: Ako začať jednoducho s nulovými nákladmi v hodnote 29,90 Eur 
  • Bonus č.1 : Pracovný zošit k ebooku ZDARMA
  • Bonus č.2 : Doživotná aktualizácia ZDARMA
ako predavat handmade

Pre objednávku prosím vyplňte nasledujúci objednávkový formulár.

Ebook spolu s bonusmi bude, po prijatí vašej platby, zaslaný na emailovú adresu, ktorú vo formulári zadáte.

Ak do 30 dní po prečítaní ebooku zistíte, že žiadna z informácií nie je pre vás zaujímavá. Že nechcete zarábať predajom svojich handmade výrobkov na internete. Napíšte a mi a ja vám celú sumu pošlem späť na váš účet.

Čo o ebooku hovoria čitatelia? 

Veľké ĎAKUJEM za Vašu námahu a nápad vytvoriť takéhoto pomocníka. Je to úžasný pomocník. Páči sa mi VŠETKO. Ale najviac pasáže o prezentovaní na internetových stránkach, sociálnych sieťach a prehliadačoch. Ani som netušila koľko ich je a aké sú.
Katarínawww.glasbird.sk
I keď som dlhodobejší predajca vidím, že v každej kapitole, ktorú opisujete ešte môžem zapracovať. Nenašla som nič čo by sa mi nepáčilo. Ebook by som určite odporúčala priateľom.
Martina
Ešte som si ju len prezrela ale našla som tam veľa užitočných informácií. Ja ľahké sa v nej orientovať a niektoré pohľady ma veľmi zaujali. Určite odporúčam.
Libuša