Referencie 

od tvorcov, umelcov a remeselníkov, ktorým pomohli moje elektronické knihy. Alebo sme sa stretli na individuálnych konzultáciach, prednáškach či workshopoch.

Petra je odborníčka a človek s veľkým srdcom. To že svoju prácu miluje vidno nielen na jej nadšení, ale aj na výsledkoch, ktoré dosahujú tvorcovia ktorým pomáha. A to je výsledkom toho, že pomoc tvorcom vníma ako poslanie.
Lenka Za oblôčkom
Vďaka odborníčke Petre Rusnákovej som nastúpila dlhú cestu rozvoja mojej firemnej stratégie. Môžem len odporúčať. Profesionálny prístup, ľudskosť, zrozumiteľnosť. Verím, že jej dobre mienené rady padnú v mojej firme na úrodnú pôdu a že sa tak značka Hodváb Monika stane vyhľadávanou práve medzi výnimočnými ženami.
Monika Hodváb Monika
Veľmi rada by som chcela poďakovať Petre Rusnákovej - Som handmade tvorca za poskytnuté marketingové sedenia a podporu pri začínajúcej handmade tvorbe. Petra je profík, veľmi milá a ústretová osôbka. Dostala som rady na nezaplatenie vďaka ktorým môj sen - Keramický ateliér Veron nabral nový smer.
VeronikaKeramický ateliér Veron
Milá Petra, oslovujem Vás takto „familiárne“, pretože od začiatku, keď som sa pohrávala s myšlienkou predávať svoje výrobky na facebooku, mi bola Vaša stránka blízka. Musím povedať, že mi Vaše tipy veľmi pomohli pri mojich prvých online krokoch. Vďaka nim som videla možnosti, ako začať a hlavne ako sa rozvíjať. Každý deň sa teším na ďalšie úlohy, ktoré Vy vytvárate vo svojom voľnom čase a na úkor iných povinností či svojho relaxu. Chcem Vám preto poďakovať! Dúfam, že sa Vám bude vo Vašej profesii aj osobnom živote dariť a budete v online priestore rozdávať takúto pozitívnu energiu aj naďalej!
Patrícia
Pozdravujem vás. Moja cesta handmade tvorcu sa začala deň pred Silvestrom 2019, dnes je to presne rok. Prvý výrobok som predala v januári 2020. Keď som spustila FCB Fan page a prišla mi prvá objednávka, boli to také motýliky v žalúdku 🙃. Veľmi mi pomohol ebook "Zarabajte online predajom handmade výrobkov". Krok za krokom som študovala knihu a vyplnovala pracovný list. Potom aj ebook "Ako usporiadať handmade kurz". Prekvapivo našla som si v nej naozaj veľa užitočných rád a všetky som využila. Tento rok som sa naozaj výrazne posunula. Založila som si teda web, zriadila si "kolónky" v rodinnej s.r.o. a splnila si sen o ktorom som nevedela,že snívam 😂. Mám aj kalendár a handmade témy na celý rok... Odhliadnuc o svetovej situácie, toto bol šupa handmade rok !
Lenka Demande Art
Chcem, aby ste vedeli, že to čo robíte má obrovský zmysel a význam 🙂 Teším sa priazni svojích prvých i stále pribúdajúcich fanúšikov mojej tvorby, no zatiaľ to bolo všetko tak rýchle a tak „nekoordinované“. Chystala som sa dať tomu u mňa „formu“, po tom čo prejde ten predvianočný tajfún :-), aj keď som vlastne presne ešte nevedela ako. A Vaša výzva prišla, ako čerstvý vietor do plachiet a presný kompas s ktorým sa presne nasmerujem.
Mia
Dostávam sa postupne podľa vašich pokynov ďalej a ďalej a veľmi mi to pomáha. Som rada, že sme spolu mohli mat minulý rok tie dve hodiny konzultácie. Musím uznať, že všetko, čo ste mi povedali a poradili ma poháňa vpred a pomáha mi to v prezentácii mojej tvorby, ktorá je kľúčová aby som mohla aj viac predávať a prezentovať sa. Keďže minulý a asi aj tento rok je čo sa týka predaja odkázaný len na internetový predaj, veľmi mi všetky informácie od vás pomohli, takže ešte raz vám DAKUJEM :-)
Ľubica

E-book Zarábajte online predajom handmade výrobkov

Zdravím vás Peťka. Pred časom som si zakúpila e-book a stále som nadšená. Stále sa ku knihe vraciam a čerpám z nej. Moja práca je šitie pre bábätka. Začala som šiť len pred pár mesiacmi. Šiť som pôvodne začala pred x rokmi ako samouk a po 20 rokoch som sa k nemu vrátila v decembri minulého roka. Aktívne šijem od apríla tohoto roku. A verte či nie, dnes mám dni šitia plné, čakaciu dobu mesiac a môžem si povedať, že šitie je moje živobytie. Jedno je ale dôležité, v mnohom mi ozaj pomohli vaše rady ako na to. Ďakujem..
MartinaTeorya.sk
Dobrý deň milá Petra, minulý rok som si kúpila váš ebook a je veľmi nápomocný, našla som v ňom veľa odpovedi. Je fakt super! Veľmi za neho ďakujem, veľmi mi odľahlo, že nemusím všetko hľadať a pátrať v týchto vodách sama. Veľmi ďakujem za ebook a za všetky info, ktoré ste už pre nás, kreatívne bytosti dala dokopy :).
Ivi Mrackova
Veľké ĎAKUJEM za Vašu námahu a nápad vytvoriť takéhoto pomocníka. Je to úžasný pomocník. Páči sa mi VŠETKO. Ale najviac pasáže o prezentovaní na internetových stránkach, sociálnych sieťach a prehliadačoch. Ani som netušila koľko ich je a aké sú.
KatarínaGlass Bird
Ďakujem Petra a želám nádherný a pohodový víkend. Ste úžasná a veľmi vám vďačím za tuto užasnú knihu, ktorá ma inšpiruje a denne sa z nej učím. A po čom najviac túžim mať svoju kreatívnu dielničku kde budem aj druhých učiť tvoriť po tom som vždy tužila a keď som si všimla že aj tuto knihu ponúkate srdiečko sa my roztancovalo.
Alenka
Veľmi dobre, bola som veľmi spokojná a určite sa kúpa oplatila. Najviac sa mi páčili tipy s FB stránkou, pracovné listy. Veľmi mi pomohlo ako objaviť svoju výnimočnosť, ako napísať správny popis, ako si určiť cenu výrobkov...
Mariana Klimo
Dobrý deň Petra, chcem sa Vám poďakovať za Ebook a za to, že pomáhate aj druhým ľuďom, rozvíjať kreativitu a šikovnosť. Nie som podnikavý človek, ale Vaše rady sú veľmi dobré, treba tomu venovať trochu času a verím, že sa k tomu dostanem, aby sa mi energia, ktorú vkladám do výrobkov, aj určitým spôsobom vrátila.
Zdenka
E-book sa mi veľmi páčil. Najviac ako predávať na internetových stránkach.
Decoupage by Brenda
Som s ním spokojná mám ho v svojej dielničke, tak aby som ho mala vždy po ruke. Najviac sa mi na ebooku páčilo asi to aby som si porozmýšľala pre koho by mali byť tie výrobky a hlavne ako si ich oceniť, keďže už pár výrobkov som predala podstate len za cenu materiálu.
Lucia
Som veľmi spokojná. Cenné rady a povzbudenie, že sa mám pustiť do vlastného projektu.
Júlia
Ďakujem dnes som od Vás obdržala ebook a svoju kúpu neľutujem. ĎAKUJEM prajem všetko dobré.
Zuzana
I keď som dlhodobejší predajca vidím, že v každej kapitole, ktorú opisujete ešte môžem zapracovať. Nenašla som nič čo by sa mi nepáčilo. Ebook by som určite odporúčala priateľom.
Martina
Ešte som si ju len prezrela ale našla som tam veľa užitočných informácií. Ja ľahké sa v nej orientovať a niektoré pohľady ma veľmi zaujali. Určite odporúčam.
Libuša
Veľká vďaka za váš e-book. Som v začiatkoch a neviem si predstaviť, ako by som to bez vás zvládla. E-book je výborná investícia a pochopila som mnohé.
Barbora
E-book je úžasne napísaný. Aj keď som niektoré informácie už vedela, dodal mi sebavedomie. Perfektné budem odporúčať ďalej.
JankaTvorivý handmade svet

E-book Ako predávať na Etsy

Milá Petro, nedá mi to s obdivem vám napsat, jaký kus práce jste udělala a jak dobře. Já svoje výrobky na Etsy sice dávám, ale žádný marketing nic nedělám, protože tomu moc nerozumím. Díky vám začínám do jejich systému NAKUKOVAT a chápat a snad se mi podaří jej i využít. Když s ním člověk umí zacházet, určitě se mu to vyplatí, protože se jedná o opravdu obrovský trh. Proto ještě jednou můj velký obdiv a dík. Fantastická práce.
Zdenka
Velmi děkuji za e-book. Jsem nadšená! Už jsem na etsy byla, ale vůbec jsem si nevěděla rady. Stačilo podle návodu udělat pár úprav a hlavně dát si práci s klíčovými slovy (anglicky neumím dost dobře, takže času to zabralo hodně:)) a jsem vidět. Lidi moje zboží dávají do oblíbených, mám první poptávku po těchto úpravách. Věřím, že se to rozjede a začnu prodávat. Vidím před sebou ještě hodně práce, ale kniha mi velmi pomohla.
Andrea
Dobrý deň, mám od Vás príručku Ako predávať na Etsy. Som registrovaná už dlhšie, ale pomohli ste mi veľmi najmä v oblasti legislatívy a účtovníctva. Neskutočne mi pomohlo o platcoch DPH podľa paragrafu 7. Taktiež všetko, čo treba do účtovníctva z Etsy dokladať. Naozaj užitočná príručka nielen pre novo registrovaných predajcov.
SabiSew
Je to tam! :) Práve prišiel prvý predaj a to len vďaka vašim radám. ĎAKUJEM , že ste e-book napísali. Už sa neviem dočkať, ako budú predaje pribúdať.
Lucka
Dobrý deň pani Petra, ďakujem vám za e-knihu. Na Etsy sa snažím predávať už rok a pol, ale bez úspechu. Po prečítaní vašej knihy sa nestíham čudovať, ako to naozaj funguje a už chápem prečo som doteraz nič nepredala. O niektorých možnostiach a funkciách som ani nevedela. Je to perfektný návod. Nech sa vám darí. Tvorcovia na Slovensku vás potrebujú.
Katarína
Ďakujem za tento e-book, zhltla som ho na jeden šup. Zrozumiteľné a pre mňa veľmi užitočné. Teraz budem podrobne študovať, aby som do toho prenikla:-)
Adžana

E-book Instagram pre handmade tvorcov

Veľmi dobre zrozumiteľné spracovanie aj pre úplných začiatočníkov. Páči sa mi, že je e-book rozdelený do sekcií a môžem sa kedykoľvek vrátiť k tomu čo práve potrebujem zlepšiť. Najviac mi pomohol výber hashtagov.
Mia Charm handmade
Krok za krokom vysvetlený postup, od založenia až po všetky funkcie Instagramu. Zrozumiteľne a jasne vysvetlené. Je tam všetko, čo som potrebovala vedieť.
Design by Poppo
Dobrý deň pani Rusnáková, minulý týždeň som si zakúpila Váš e-book Instagram pre handmade tvorcov. Výborne spracované, jednoducho popísané a vysvetlené. Aj keď sa nevenujem(e) handmade tvorbe, ale predaju drogérie a kozmetiky, e-book je inšpiratívny aj pre nás, najmä keď sa snažíme rozbehnúť si firemný insta profil.
Luciawww.magano.sk
Skvele spracované. Pre tých, ktorí takmer nič nevedia o Instagrame, perfektne dopodrobna vysvetlené. E-book určite odporúčam.
Anna
Mám váš e-book a chcela som poďakovať za rady v ňom. Dnes som prekonala hranicu 1000 sledovateľov. Tak sa teším.
Čarovný svet Matildee
E-book se mi líbil, byla to velmi dobrá investice. Již Instagram používám a základy ovládám, velmi užitečná byla druhá polovina knihy.
Blanka

Kalendár sociálnych sietí

Kalendár sociálnych sietí
Dobrý deň pani Petra, Kalendár sociálnych sietí je fantastický!!! Priznám sa, nevedela som si predstaviť, čo všetko tam bude, ale je to dokonalé dielo. Čo všetko dokážete pre tvorcov vymyslieť :) klobúk dole. Ďakujem veľmi pekne a nech sa Vám darí.
Lucia
Kalendár používam už pol roka takže myslím, že ho môžem zhodnotiť poriadne. Je to ten najlepší pomocník! Ušetril mi nesmierne veľa času! Za 6 mesiacov mi pribudlo viac fanúšikov aj objednávok, ako za celé obdobie predtým. Ďakujem veľmi moc.
Kristína
Už teraz čítam úvod kalendára a prvý mesiac a vyzerá to naozaj skvelo. Veľmi vydarené dielo. Milá Peťka za mňa ďakujem!! Ušetrí mi to určite mnoho času.
Zafiria
Ahoj Peťka, práve mi prišiel tvoj kalendár a musím povedať, že je super. Ako si hovorila aj ja patrím do skupiny, že neviem čo každý deň písať. A toto mi ušetrí čas a nemusím nič vymýšľať. Držím palce a moc krát ďakujem.
Dominika
Dobrý deň, Petra, Práve som si kúpila Váš Kalendár. Ďakujem, je veľmi pekne a inšpiratívne spracovaný. Teším sa na prácu s ním. Želám Vám veľa úspechov vo Vašej práci. Robíte to dobre. :-)
Slávka

E-book Pinterest pre handmade tvorcov

Vedela som, že Pinterest existuje, ale netušila som, že ho môžem použiť pri predaji mojich výrobkov. Išla som krok za krokom podľa vášho návodu a už mám založený účet. Postupne zakladám nástenky a pridávam piny. Ďakujem bez vášho návodu by som to nezvládla a urobila množstvo chýb.
Alena
Dobrý deň Peťka, ďakujem za e-book, je naozaj skvelý 👌👌. Jeden z najlepších, aký som v poslednej dobe čítal. Jednoducho, výstižne, praktický popísané jednotlivé kroky aj s názornými ukážkami. Naozaj TOP, vlastne doteraz som ho čítal a nemohol som sa od neho odtrhnúť. Dnes teória a zajtra idem na prax 😊.
Štefan
Ahoj musím ti napísať, že doteraz som si myslela, že Pinterest viem používať. No po prvých kapitolách som pochopila, že teda vôbec. Knižka je riadne nadupaná informáciami. Super!
ŽanetaŽeN handmade
Mám už všetky vaše e-booky, a preto som si nemohla nechať ujsť ani tento o Pintereste. Opäť som kúpu neoľutovala. Všetko krásne podrobne vysvetlené. Informácie, ktoré by som inde nenašla. Určite odporúčam.
Klaudia
Dobrý deň pani Petra, ďakujem za presné doručenie e-booku. Vyzerá naozaj skvele. Najviac ma zaujali skupinové nástenky. Ani som netušila, že niečo také funguje.
Tereza

E-book Ako usporiadať handmade kurz

I keď kurzy už dlhší čas organizujem a vediem, našla som si v ňom i niektoré nové a pre mňa cenné informácie, hlavne o prezentácii na internetových stránkach a propagácii cez sociálne siete. E-book má peknú štruktúru a dáva ucelenú informáciu pre tých, ktorí s organizáciou kurzov začínajú, alebo začať chcú. I pre mňa bolo zaujímavé zastaviť sa pri niektorých činnostiach, trochu o nich porozmýšľať a pozrieť sa na nich z iného pohľadu, pretože ich už robím úplne automaticky.
Oľga Plstenie.sk

a ďalšie referencie od vás...

Práve s vami sa začala tento rok kreovať moja handmade "kariéra". Ďakujem za odporúčania, vaše knihy, návod ako usporiadať kurz, ako sa vyznať v administratíve, ale aj Kalendár. Všetky produkty som naplno využila a sledujem aj vaše príspevky. Vaša práca je pre mňa prínosom. Robíte ju dobre :)
Demande Art
Ďakujem veľmi pekne za štuchanec, akým vlastne bol váš nápad pomôcť začínajúcim tvorcom. Stránku som mala vytvorenú už dobrý rok, ale skrytú, nič na nej nebolo. I keď by sa dalo. Nebyť vás, určite by bola naďalej zapadala prachom 🙂 Málo je takých ľudí, darí sa mne, pomôžem aj tebe, takže dvakrát tak veľká vďaka vám.
Darinka
Ďakujem za vaše cenné rady, ktoré dostávam emailom. Veľa z nich som už aplikovala na našej FB a IG Fan page :) Ste skvelá.
Tvoj príbeh
Ďakujem za skvelé tipy. Človek sa pri vašich príspevkoch posunie dopredu :)
Iveta
Mám rada príspevky vašej stránky. Vždy ma inšpirujete k ďalšej práci na budovaní reklamy mojich výrobkov. Považujem projekt Som handmade tvorca za kvalitného sprievodcu k úspechu. Želám veľa síl a inšpirácií :)
Tatiana
Dobrý deň, mám už zakúpené vaše viaceré e-booky. teraz som sa konečne dostala k ich prečítaniu a musím uznať, že sú úúúžasné a pomáhajú mi 🙂
Janka