Zdravím vás Peťka. Pred časom som si zakúpila e-book a stále som nadšená. Stále sa ku knihe vraciam a čerpám z nej. Moja práca je šitie pre bábätka. Začala som šiť len pred pár mesiacmi. Šiť som pôvodne začala pred x rokmi ako samouk a po 20 rokoch som sa k nemu vrátila v decembri minulého roka. Aktívne šijem od apríla tohoto roku. A verte či nie, dnes mám dni šitia plné, čakaciu dobu mesiac a môžem si povedať, že šitie je moje živobytie. Jedno je ale dôležité, v mnohom mi ozaj pomohli vaše rady ako na to. Ďakujem.
Martina - Teorya.sk
Ďakujem veľmi pekne za štuchanec, akým vlastne bol váš nápad pomôcť začínajúcim tvorcom. Stránku som mala vytvorenú už dobrý rok, ale skrytú, nič na nej nebolo. I keď by sa dalo. Nebyť vás, určite by bola naďalej zapadala prachom 🙂 Málo je takých ľudí, darí sa mne, pomôžem aj tebe, takže dvakrát tak veľká vďaka vám.
Darinka

E-book Zarábajte online predajom handmade výrobkov nájdete tu >>>

Veľké ĎAKUJEM za Vašu námahu a nápad vytvoriť takéhoto pomocníka. Je to úžasný pomocník. Páči sa mi VŠETKO. Ale najviac pasáže o prezentovaní na internetových stránkach, sociálnych sieťach a prehliadačoch. Ani som netušila koľko ich je a aké sú.
Katarína - Glass Birdwww.glassbird.sk
Ďakujem Petra a želám nádherný a pohodový víkend. Ste úžasná a veľmi vám vďačím za tuto užasnú knihu, ktorá ma inšpiruje a denne sa z nej učím. A po čom najviac túžim mať svoju kreatívnu dielničku kde budem aj druhých učiť tvoriť po tom som vždy tužila a keď som si všimla že aj tuto knihu ponúkate srdiečko sa my roztancovalo.
Alenka
I keď som dlhodobejší predajca vidím, že v každej kapitole, ktorú opisujete ešte môžem zapracovať. Nenašla som nič čo by sa mi nepáčilo. Ebook by som určite odporúčala priateľom.
Martina
Som s ním spokojná mám ho v svojej dielničke, tak aby som ho mala vždy po ruke. Najviac sa mi na ebooku páčilo asi to aby som si porozmýšľala pre koho by mali byť tie výrobky a hlavne ako si ich oceniť, kedže už pár výrobkov som predala podstate len za cenu materiálu.
Lucia
Ešte som si ju len prezrela ale našla som tam veľa užitočných informácií. Ja ľahké sa v nej orientovať a niektoré pohľady ma veľmi zaujali. Určite odporúčam.
Libuša
Veľmi dobre, bola som veľmi spokojná a určite sa kúpa oplatila. Najviac sa mi páčili tipy s FB stránkou, pracovné listy. Veľmi mi pomohlo ako objaviť svoju výnimočnosť, ako napísať správny popis, ako si určiť cenu výrobkov...
Mariana Klimowww.facebook.com/MarianaKlimo/
Som veľmi spokojná. Cenné rady a povzbudenie, že sa mám pustiť do vlastného projektu.
Júlia
Dobrý deň Petra, chcem sa Vám poďakovať za Ebook a za to, že pomáhate aj druhým ľuďom, rozvíjať kreativitu a šikovnosť. Nie som podnikavý človek, ale Vaše rady sú veľmi dobré, treba tomu venovať trochu času a verím, že sa k tomu dostanem, aby sa mi energia, ktorú vkladám do výrobkov, aj určitým spôsobom vrátila.
Zdenka
Ďakujem dnes som od Vás obdržala ebook a svoju kúpu neľutujem. ĎAKUJEM prajem všetko dobré
Zuzana
Ebook sa mi veľmi páčil. Najviac ako predávať na internetových stránkach.
BrendaFacebook.com/DecoupagebyBrenda

 

E-book Zarábajte online predajom handmade výrobkov nájdete tu >>>

Veľmi dobre zrozumiteľné spracovanie aj pre úplných začiatočníkov. Páči sa mi, že je e-book rozdelený do sekcií a môžem sa kedykoľvek vrátiť k tomu čo práve potrebujem zlepšiť. Najviac mi pomohol výber hashtagov.
Mia Charm@mia_charm_handmade
E-book se mi líbil, byla to velmi dobrá investice. Již Instagram používám a základy ovládám, velmi užitečná byla druhá polovina knihy.
Blankawww.millionbeads.cz
Krok za krokom vysvetlený postup, od založenia až po všetky funkcie Instagramu. Zrozumiteľne a jasne vysvetlené. Je tam všetko, čo som potrebovala vedieť.
Design by Popo@design_by_popo
Skvele spracované. Pre tých, ktorí takmer nič nevedia o Instagrame, perfektne dopodrobna vysvetlené. E-book určite odporúčam.
Anna
Mám váš e-book a chcela som poďakovať za rady v ňom. Dnes som prekonala hranicu 1000 sledovateľov. Tak sa teším.
Matilde@carovny_svet_matildee

E-book Instagram pre handmade tvorcov nájdete tu >>>

I keď kurzy už dlhší čas organizujem a vediem, našla som si v ňom i niektoré nové a pre mňa cenné informácie, hlavne o prezentácii na internetových stránkach a propagácii cez sociálne siete. E-book má peknú štruktúru a dáva ucelenú informáciu pre tých, ktorí s organizáciou kurzov začínajú, alebo začať chcú. I pre mňa bolo zaujímavé zastaviť sa pri niektorých činnostiach, trochu o nich porozmýšľať a pozrieť sa na nich z iného pohľadu, pretože ich už robím úplne automaticky.
Oľga www.plstenie.sk

 

E-book Ako usporiadať handmade kurz nájdete tu >>>

 

Potrebujete individuálnu konzultáciu? Objednať si ju môžete tu >>>


 

30 dňová handmade výzva

 

Milá Petra, oslovujem Vás takto „familiárne“, pretože od začiatku, keď som sa pohrávala s myšlienkou predávať svoje výrobky na facebooku, mi bola Vaša stránka blízka. Musím povedať, že mi Vaše tipy veľmi pomohli pri mojich prvých online krokoch. Vďaka nim som videla možnosti, ako začať a hlavne ako sa rozvíjať. Teraz som sa zapojila do Vášho programu 30-dňovej handmade výzvy a zistila som, že prvé kroky už mám za sebou vďaka Vašej stránke. Každý deň sa teším na ďalšie úlohy, ktoré Vy vytvárate vo svojom voľnom čase a na úkor iných povinností či svojho relaxu. Chcem Vám preto poďakovať! Dúfam, že sa Vám bude vo Vašej profesii aj osobnom živote dariť a budete v online priestore rozdávať takúto pozitívnu energiu aj naďalej!
Patrícia
Zatiaľ som väčšinu „domácich úloh“ z výzvy už mala za sebou, a plne priznávam, že ich v návale tvorivých povinností každý deň len z rýchlika prebehnem. No každý deň sa aj napriek tomu teším, akú novú úlohu si nájdem v emaily. Chcem, aby ste vedeli, že to čo robíte má obrovský zmysel a význam 🙂 Teším sa priazni svojích prvých i stále pribúdajúcich fanúšikov mojej tvorby, no zatiaľ to bolo všetko tak rýchle a tak „nekoordinované“. Chystala som sa dať tomu u mňa „formu“, po tom čo prejde ten predvianočný tajfún :-), aj keď som vlastne presne ešte nevedela ako. A Vaša výzva prišla, ako čerstvý vietor do plachiet a presný kompas s ktorým sa presne nasmerujem.
Mia
Pozdravujem Vas mila pani Petra.. Vcera vecer (lepsie povedane v noci :-) ) som dostala do schránky váš ebook.. So zaujatim som ju uz dnes stihla preluskat, samozrejme s vedomim, ze sa k jednotlivym kapitolam budem este podrobnejsie vracat.. Dakujem velmi pekne za nu, bolo to pre mna velmi poucne, inspirativne, napomocne..
Eva
Peťka,ďakujem za celých 30 tipov. Bolo to skvelo zhrnuté,tie najdôležitejšie veci,čo treba na úspešný predaj. Týmto procesom prechádzam aj niekoľko rokov,čo si zhrnula do 30. dní.Väčšinu tých tipov aj používam,a niečo si mienim doplniť, vidím,že je to ozaj dôležité.Som rada,že sa mi potvrdilo,že nerobím zbytočné kroky, o ktorých aj ty píšeš. Tak prajem ti veľa zdaru v tvojej tvorbe a zo srdca ti ďakujem za takúto službu.
Jana

 

Stretli sme sa naživo - prednášky a workshopy

 

Už dlhšie poznám prednášajúcu z jej blogov a chcela som sa dozvedieť nové veci, ktoré sa mi zídu v budúcnosti. Prednášku hodnotím pozitívne. Prednášajúca hovorila jasne, odpovedala na všetky otázky a vyjadrovala sa k veci. Najväčším prínosom pre mňa boli informácie a skúsenosti, ktoré mi predtým nenapadli a určite mi pomôžu zamyslieť sa pri rozbehnutí podnikania.
Diana
Najväčším prínosom pre mňa boli osobné skúsenosti lektorky a diskusia s otázkami ostatných účastníkov. Dozvedela som sa aké sú handmade portály. Ich výhody a nevýhody. Typy ako jednať so zákazníkom, ako si vybudovať dôveru a dobré meno ako handmade výrobca.
Lenka
Veľmi dobre, osobné skúsenosti lektorky som veľmi ocenila. Ako aj celkove zosumarizovanie. Upozornila na problémy a dala typy.
Michaela
Hodnotím seminár celkovo veľmi pozitívne. Lektorka bola jasne v obraze a bola ochotná sa so svojimi skúsenosťami otvorene podeliť.
Dostala som mnoho inšpirácií, ako predávať moje výrobky.

E-book : Zarábajte online predajom svojich handmade výrobkov

Ako začať jednoducho s nulovými nákladmi. 

Predaj cez internet je jednoduchý, rýchly a dá sa s ním začať úplne bez nákladov.

Krok za krokom vám ukážem, čo je pri online predaji dôležité.

E-book : Instagram pre handmade tvorcov

 

Ako správne založiť a nastaviť účet na Instagrame aby vám predával.

Podrobný návod ako na Instagrame dosiahnuť úspech.

Budeme postupovať krok za krokom až k vášmu vytúženému cieľu.

E-book : Ako usporiadať handmade kurz

 

A spropagovať ho tak, aby ste mali vždy plno. 

V e- booku nájdete presný postup ako pri organizovaní handmade kurzov postupovať.

Tak aby na vaše kurzy žiaci aj pravidelne vracali.