Pomáham vám už viac ako 9 rokov

Volám sa Petra Rusnáková. Som milovníčka handmade tvorby, blogerka a autorka úspešných ebookov.

Na svojom blogu sa venujem podpore vzdelávania handmade predajcov. A poskytujem im rady, ako úspešne predávať vlastné handmade výrobky na internete.

Spájam svoje poznatky z marketingu a svoju vášeň pre handmade tvorbu, aby som pomáhala iným zarábať si tým, čo ich naozaj baví. A každý deň mám dôvod sa usmievať. 

Prečo to všetko robím?

Cieľom projektu Som handmade tvorca je a vždy bude pomáhať vám s predajom vašich handmade výrobkov.

Ja sama som niekedy svoje handmade výrobky úspešne predávala. Ale ako som po čase zistila, bol to pre mňa krok na mojej ceste, nie cieľ. Aj keď ma tvorenie stále baví, venovať mu a predaju vlastných výrobkov 100% svojho času jednoducho nie je pre mňa 🙂

Dôležité však bolo to, čo môjmu oku s vyštudovaným a praxou overeným marketingom neušlo. Všimla som si, že množstvo ďalších výrobcov sa snažilo svoje výrobky predávať, ale popri tom robilo množstvo chýb.

A tak som mala 2 možnosti. Napísať súkromnú správu 🙂 alebo založiť blog, ktorý by mohol pomáhať. A dnes po 9 rokoch môžem povedať, že blog bol určite správne rozhodnutie.

Všetko začalo blogom

Prvý článok, ktorý som pre vás napísala bol Chystáte sa na predajné trhy? Tak iba s dokonalou prípravou. Písala som ho z vlastných skúseností predaja na handmade trhoch. Do dnešného dňa si ho prečítalo 17 550 z vás.

Dnes nájdete na mojom blogu desiatky článkov. Väčšina z nich sú stále aktuálne, pravidelne sa o aktualizáciu starám. A vďaka tomu prinášajú dôležité informácie novým a novým čitateľom.

Elektronické knihy pre váš najlepší štart

Okrem článkov na blog píšem elektronické knihy – e-booky. Prečo nie tie klasické? Pretože vo svete marketingu a sociálnych sietí sa všetko rýchlo mení. A kým by ste klasickú knihu dočítali, možno by už nebola aktuálna.

Moje elektronické knihy pravidelne aktualizujem a aktualizáciu dostanete vždy na email zadarmo. To by pri tlačenej samozrejme možné nebolo.

Videli ste ma v televízií

Ani nie po roku od založenia blogu ste ma mohli vidieť v relácií Biznis s Danielou Piršelovou.

Vtedy som si uvedomila, že téma predaja handmade výrobkov zaujíma naozaj mnohých ľudí. A hľadajú o nej informácie.

Záznam relácie nájdete tu >>>

Naživo sme sa stretli na prednáškach a workshpoch

Okrem elektronických kníh a online konzultácií sme sa naživo stretli na mnohých prednáškach a workshopoch.

Bola pre mňa radosť vidieť vás naživo a najmä vaše otázky ma inšpirovali pri písaní ďalších článkov.

Vidíme sa a komunikujeme na sociálnych sieťach

Najčastejšie spolu komunikujeme na sociálnych sieťach, prostredníctvom správ a komentárov.

Na Facebook Fan page Som handmade tvorca s vami zdieľam články, rady a tipy takmer každý deň. Vždy sa zameriam na jednu tému a tú rozoberieme podrobnejšie.

Instagram profil Som handmade tvorca v týchto dňoch patrí vám. V rámci podpory zdieľam každý deň vaše príspevky a príbehy.

Vo Facebook skupine je nás viac ako 21 000. Tu môžete svoje príspevky propagovať bezplatne. Alebo si vybrať aj efektívnejšiu formu propagácie

Ako projekt Som handmade tvorca pomohol vám? Prečítajte si niektoré z referencií >>>

Ideálny život vďaka svojej handmade tvorbe môžete žiť aj vy.

Stačí vedieť ako na to. 

Pridajte sa ku mne. Budeme spolu tvoriť, prezentovať sa a úspešne predávať vlastné handmade výrobky. Vytvoríme si svoj vlastný ideálny handmade svet. 

Petra Rusnáková- Somhandmadetvorca.sk

Prvý krok k svojmu vysnívanému handmade životu môžete urobiť už dnes.

⇓⇓⇓