Ako vám viem pomôcť

pri predaji a propagácií vašich výrobkov

Riešenie počiatočných problémov

Pomôžem vám so základnou legislatívou, cenotvorbou a určením cieľovej skupiny.

Sociálne siete

Naučím vás správne nastaviť a používať sociálne siete tak, aby vám prinášali zákazníkov. Facebook, Instagram, Pinterest.

Vlastná web stránka

Vyberieme spolu najlepší systém pre vašu web stránku. A poradím vám ako ju vytvoríte v priebehu niekoľkých dní.

Predaj na handmade portáloch

Vysvetlím vám ako pridávať produkty, aby ste sa nestratili medzi ostatnými predajcami. Naučím vás ako úspešne predávať na Etsy.

Vytvorenie komplexného plánu a stratégie

Vytvorím pre vás a vašu značku kompletný marketingový plán.

Odpovede na vaše otázky

Odpoviem na všetky vaše otázky a vyriešime problémy, s ktorými si sama neviete poradiť.

Súčasťou konzultácie je aj analýza vašich sociálnych sietí, web stránky a ostatných predajných aktivít s konkrétnymi návrhmi vylepšení. 

viac ako 7 rokov sa venujem vzdelávaniu všetkých handmade tvorcov, umelcov a remeselníkov na Slovensku i v Čechách.

Ak neviete ako budovať svoju značku a chcete presne cielené rady, individuálne konzultácie sú presne pre vás. 

Pomôžu vám posunúť predaj a propagáciu vašich výrobkov rýchlo vpred. Spolu vytvoríme stratégiu ušitú presne na mieru vašej tvorbe. 

Na konzultáciách odpoviem na všetky vaše otázky a vyriešime problémy, s ktorými si sama neviete poradiť.

Referencie

od tvorcov, umelcov a remeselníkov ako ste vy.

Veľmi rada by som chcela poďakovať Petre Rusnákovej - Som handmade tvorca za poskytnuté marketingové sedenia a podporu pri začínajúcej handmade tvorbe. Petra je profík, veľmi milá a ústretová osôbka. Dostala som rady na nezaplatenie vďaka ktorým môj sen - Keramický ateliér Veron nabral nový smer.
VeronikaKeramický ateliér Veron
Petra je odborníčka a človek s veľkým srdcom. To že svoju prácu miluje vidno nielen na jej nadšení, ale aj na výsledkoch, ktoré dosahujú tvorcovia ktorým pomáha. A to je výsledkom toho, že pomoc tvorcom vníma ako poslanie.
LenkaZa oblôčkom
Vďaka odborníčke Petre Rusnákovej som nastúpila dlhú cestu rozvoja mojej firemnej stratégie. Môžem len odporúčať. Profesionálny prístup, ľudskosť, zrozumiteľnosť. Verím, že jej dobre mienené rady padnú v mojej firme na úrodnú pôdu a že sa tak značka Hodváb Monika stane vyhľadávanou práve medzi výnimočnými ženami.
MonikaHodváb Monika
Práve s vami sa začala tento rok kreovať moja handmade "kariéra". Ďakujem za odporúčania, vaše knihy, návod ako usporiadať kurz, ako sa vyznať v administratíve, ale aj Kalendár. Všetky produkty som naplno využila a sledujem aj vaše príspevky. Vaša práca je pre mňa prínosom. Robíte ju dobre :)
Demande Art
Dostávam sa postupne podľa vašich pokynov ďalej a ďalej a veľmi mi to pomáha. Som rada, že sme spolu mohli mať minulý rok konzultácie. Musím uznať, že všetko, čo ste mi povedali a poradili ma poháňa vpred a pomáha mi to v prezentácii mojej tvorby. Veľmi mi všetky informácie od vás pomohli, takže ešte raz vám ĎAKUJEM :-)
Ľubica
Chcem, aby ste vedeli, že to čo robíte má obrovský zmysel a význam 🙂 Teším sa priazni svojich prvých i stále pribúdajúcich fanúšikov mojej tvorby. A Vaša výzva prišla, ako čerstvý vietor do plachiet a presný kompas s ktorým sa presne nasmerujem.
Mia

Ako konzultácie prebiehajú?

Dopredu si dohodneme presný dátum aj čas, ktorý vám bude vyhovovať.

Konzultovať budeme telefonicky alebo online (Zoom, Skype či Whatsapp videohovor, ...). Výber formy je na vás.

 Na konzultáciu pre vás pripravím individuálne rady presne na mieru

Ponuka konzultácií

Individuálna konzultácia

1x 60 minút
Cena: 65 Eur

Balíček konzultácií

3x 60 minút
Cena: 185 Eur

Balíček konzultácií

10x 60 minút
Cena: 590 Eur

Balíček konzultácií si môžete rozdeliť podľa individuálnych potrieb ( intenzívne niekoľkokrát do týždňa, raz do týždňa, raz za mesiac...). Záleží iba na vás.

Kliknite na tlačidlo Objednať konzultáciu a na nasledujúcej stránke vyplňte objednávkový formulár. Zaplatiť môžete klasickým bankovým prevodom, kartou alebo online bankovým prevodom okamžite. Budem vás kontaktovať, aby sme si dohodli čas a spôsob konzultácie, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

Ak budete mať otázky, neváhajte mi napísať emailom na petra@somhandmadetvorca.sk.
Petra Rusnáková