OBJEDNÁVKA

Vyplnením objednávkového formulára a zaplatením ceny  29,90 Eur (839,90 Kč s DPH) získate :

  • Ebook : Zarábajte online predajom handmade výrobkov, s podtitulom: Ako začať jednoducho s nulovými nákladmi v hodnote 29,90 Eur 
  • Bonus č.1 : Pracovný zošit k ebooku ZDARMA
  • Bonus č.2 : Doživotná aktualizácia ZDARMA
ako predavat handmade

Pre objednávku prosím vyplňte nasledujúci objednávkový formulár.

Ebook spolu s bonusmi bude, po prijatí vašej platby, zaslaný na emailovú adresu, ktorú vo formulári zadáte.

Ak do 30 dní po prečítaní ebooku zistíte, že žiadna z informácií nie je pre vás zaujímavá. Že nechcete zarábať predajom svojich handmade výrobkov na internete. Napíšte a mi a ja vám celú sumu pošlem späť na váš účet.

Čo o ebooku hovoria čitatelia? 

Veľké ĎAKUJEM za Vašu námahu a nápad vytvoriť takéhoto pomocníka. Je to úžasný pomocník. Páči sa mi VŠETKO. Ale najviac pasáže o prezentovaní na internetových stránkach, sociálnych sieťach a prehliadačoch. Ani som netušila koľko ich je a aké sú.
Katarínawww.glasbird.sk
I keď som dlhodobejší predajca vidím, že v každej kapitole, ktorú opisujete ešte môžem zapracovať. Nenašla som nič čo by sa mi nepáčilo. Ebook by som určite odporúčala priateľom.
Martina
Som s ním spokojná mám ho v svojej dielničke, tak aby som ho mala vždy po ruke. Najviac sa mi na ebooku páčilo asi to aby som si porozmýšľala pre koho by mali byť tie výrobky a hlavne ako si ich oceniť, kedže už pár výrobkov som predala podstate len za cenu materiálu.
Lucia