Kalendár sociálnych sietí

Neviete čo každý deň písať na sociálne siete? ( Facebook, Instagram...)

Nevadí. Vymyslela a spísala som všetko za vás

365 návrhov príspevkov pre sociálne siete ( Facebook, Instagram...). Jeden na každý deň v roku. Od septembra 2020 do augusta 2021.

Už nemusíte rozmýšľať, čo dnes napíšete alebo o čom natočíte príbeh či video. 

Stačí sa pozrieť do kalendára a je to. 

Cena: 15,80 Eur (420 Kč)

Viac informácií ↓↓↓

Ako vyzerá kalendár vo vnútri?

Kalendár je rozdelený na mesiace v roku aj dni v týždni. Označené sú víkendy, štátne sviatky aj dôležité dni.

Ani jeden týždeň nie je rovnaký.

Najväčšou výhodou kalendára sú kategórie príspevkov. Každá kategória je inej farby. 

Kategorie sú rozdelené tak aby sa vám darilo úspešne predávať. A zároveň ste si udržiavali vzťah so zákazníkmi a budovali ho s fanúšikmi. 

Všetko je prehľadne napísané a farebne rozdelené. Používanie kalendára je veľmi jednoduché. A zvládnu ho aj začiatočníci na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram...).

Už žiadne premýšlanie. Jednoducho sa pozriete na konkrétny dátum a presne viete o čom dnes písať alebo natočiť príbeh či video

Čo na Kalendár hovoríte vy?

Dobrý deň pani Petra, Kalendár sociálnych sietí je fantastický!!! Priznám sa, nevedela som si predstaviť, čo všetko tam bude, ale je to dokonalé dielo. Čo všetko dokážete pre tvorcov vymysliet :) klobúk dole. Ďakujem veľmi pekne a nech sa Vám darí.
Lucia
Už teraz čítam úvod kalendára a prvý mesiac a vyzerá to naozaj skvelo. Veľmi vydarene dielo. Milá Peťka za mna ďakujem!! Ušetrí mi to určite mnoho času.
Zafiria.sk
Ahoj Peťka, práve mi prišiel tvoj kalendár a musím povedať, že je super. Ako si hovorila aj ja patrím do skupiny, že neviem čo každý deň písať. A toto mi ušetrí čas a nemusím nič vymýšľať. Držím palce a moc krát ďakujem.
Dominika
Dobrý deň, Petra, Práve som si kúpila Váš Kalendár. Ďakujem, je veľmi pekne a inšpiratívne spracovaný. Teším sa na prácu s ním. Želám Vám veľa úspechov vo Vašej práci. Robíte to dobre. :-)
Slávka

Kalendár, spolu s návodom na jeho použitie, vám príde emailom vo formáte pdf. Môžete si ho uložiť do počítača alebo vytlačiť.