OBJEDNÁVKA

MÁJOVÁ MOTIVAČNÁ VÝZVA

  • OBJEDNÁVAM SI
    program Májová motivačná výzva, kde sa naučím ako prekonať svoj strach, robiť správne rozhodnutia a nájsť vlastnú motiváciu.
  • MOTIVAČNÁ VÝZVA ZAČALA
    Pridať sa môžem kedykoľvek. Budem mať prístup ku všetkým úlohám počas mája a júna 2024.
  • CENA
    za celý mesačný program 16,50 Eur (412 Kč).

Prosím vyplňte starostlivo objednávkový formulár.

V objednávkovom formulári si môžete zakúpiť ďalší produkt, ktorý pomôže vašej motivácii. Stačí zaškrtnúť políčko.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

Čo hovoria zákazníci? 

Petra je odborníčka a človek s veľkým srdcom. To že svoju prácu miluje vidno nielen na jej nadšení, ale aj na výsledkoch, ktoré dosahujú tvorcovia ktorým pomáha. A to je výsledkom toho, že pomoc tvorcom vníma ako poslanie.
LenkaZa oblôčkom
Vďaka odborníčke Petre Rusnákovej som nastúpila dlhú cestu rozvoja mojej firemnej stratégie. Môžem len odporúčať. Profesionálny prístup, ľudskosť, zrozumiteľnosť. Verím, že jej dobre mienené rady padnú v mojej firme na úrodnú pôdu a že sa tak značka Hodváb Monika stane vyhľadávanou práve medzi výnimočnými ženami.
MonikaHodváb Monika
Veľmi rada by som chcela poďakovať Petre Rusnákovej - Som handmade tvorca za poskytnuté marketingové sedenia a podporu pri začínajúcej handmade tvorbe. Petra je profík, veľmi milá a ústretová osôbka. Dostala som rady na nezaplatenie vďaka ktorým môj sen - Keramický ateliér Veron nabral nový smer.
VeronikaKeramický ateliér Veron
Potrebujete pomôcť s objednávkou ? Napíšte mi na petra@somhandmadetvorca.sk. Rada vám pomôžem a odpoviem na vaše otázky.  
Petra Rusnáková