Inšpirujte sa : Písať blog sa naozaj oplatí

Blogujete o svojej tvorbe pravidelne? Alebo je pre vás písanie článkov a uverejňovanie fotografií nočnou morou?

Či už píšete každý deň alebo sa na blogovanie iba chystáte, pripravila som pre vás prehľad niekoľkých zahraničných blogeriek. Od každej z nich sa môžete niečo naučiť. Nech sa páči. Inšpirujte sa!

Blog: Love from Hetty and Dave 

3pKU9Tq9_400x400Autorka Zoe Larkins bloguje a tvorí pod svojou značkou Love from Hetty and Dave. Vyrába rôzne doplnky z kože – náhrdelníky, náramky, náušnice, peňaženky.. Jej tvorba je veľmi veselá a farebná. Stačí jeden z jej doplnkov a váš outfit nikto neprehliadne.

Čo sa od nej môžete naučiť ? 

Zoe má všetko pod jednou strechou. Na jednej webovej stránke si môžete prečítať jej blog, kúpiť výrobky a zároveň získať všetky informácie, ktoré by vás mohli zaujímať. Okrem toho pravidelne komunikuje na sociálnych sieťach ( facebook, twitter ). Vďaka tomu je neustále v spojení so svojimi zákazníkmi.

Blog nájdete tu >>>

Sledujte ju aj na facebooku >>> alebo twitteri >>>

lovefrom hetty and dave tvorba

Blog: Pygmy Cloud

pygmy-cloud-team2_grandeDiana Stainton vyrába milé hračky a vankúšiky z plsti. Nájdete u nej aj výrobky z papiera a menší nábytok. Značku Pygmy Cloud založila spolu s ilustrátorom Davom.

Čo sa od nej môžete naučiť ?

Diana je dôkazom, že aj s malou značkou je možné presadiť sa na veľkom handmade trhu. Dôležitá je správna komunikácia so zákazníkmi. Pygmy Cloud nájdete na facebooku, twitteri, pintereste aj instagrame.

Jej blog nájdete tu >>>

Facebook môžete sledovať tu >>>  twitter >>>  pinterest >>>  instagram >>>

pygmi cloud

Blog: Slugs on the refrigerator

ogDG7EhI_400x400Ak radi háčkujete alebo pletiete, inšpiráciou pre vás určite bude Kat Goldin a jej blog Slugs on the refrigerator. Háčkovať síce začala až po narodení prvého syna, no aj napriek tomu vybudovala úspešnú handmade značku.

Čo sa od nej môžete naučiť ?

Ak je vašou vášňou handmade tvorba a zároveň túžite vydať knihu, Kat pre vás bude výborným vzorom. Popri svojej tvorbe stihla vydať už dve. Nájdete ich tu >>>

Blog a webovú stránku klikajte tu >>>

Kat nájdete na facebooku >>>  twitteri >>>  pintereste >>>  instagrame >>> a  google+ >>>

slugsontherefrigerator

Blog: Craft and Creativity

972128_548179381901567_2042913468_nHelena Schaeder autorkou najväčšieho švédskeho blogu Craft and Creativity.  Inšpirovať sa môžete stovkami handmade nápadov a návodov. Okrem toho vlastní eshop s kreatívnymi potrebami.

Čo sa od nej môžete naučiť ? 

Helena je ideálnym príkladom, ako môžete vďaka blogovaniu podporiť predaj produktov. Každým tipom, článkom, návodom či komunikáciou na sociálnych sieťach podporuje svoj eshop.

Blog klikajte tu >>> Helenin eshop navštívte tu >>>

Helenu nájdete na facebooku >>>  instagrame >>>  pintereste >>> a na flickr  >>>

craftandcreativity

Všimli ste si, čo majú všetky blogerky spoločné?

  1. Všetky fotografie, ktoré uverejňujú sú ostré, kvalitné a originálne. Tipy ako na to sa dozviete tu >>>
  2. So svojimi zákazníkmi / fanúšikmi komunikujú pravidelne.
  3. Profil majú na viacerých sociálnych sieťach.
  4. Aj napriek tomu, že ich blogy sú o rovnakej téme – handmade tvorba, každá z nich má svoj osobitý štýl a ľahko by ste ich rozoznali v dave.
  5. Zo všetkých fotografií aj článkov je cítiť, že ich práca je zároveň aj ich koníčkom. A to je v živote to najdôležitejšie.

Chceli by ste sa aj vy živiť tým, čo vás naozaj baví? Ako na to sa dozviete v mojom ebooku Zarábajte online predajom handmade výrobkov. Krok za krokom vás prevediem celým procesom, na konci ktorého sa aj z vás stane úspešný handmade predajca. Všetko dôležité sa dozviete tu >>>

Petra Rusnáková - Som handmade tvorca
Už 9 rokov vám pomáham predávať vaše výrobky
Prečo to robím a ako to celé začalo? Prečítajte si tu >>>

Píšem pre vás elektronické knihy, konzultujem a radím vám vo vašom podnikaní. Všetky moje produkty a služby nájdete tu >>>

Napísať mi môžete na petra@somhandmadetvorca.sk

Všetky informácie a novinky nájdete na Facebooku >>>

Svoje výrobky môžete bezplatne propagovať v našej Facebook skupine >>>

Sledujte ma na Instagrame >>>
Komentáre