Som handmade tvorca už 9 rokov

Už je to 9 rokov odkedy vám pomáham pri predaji vašich výrobkov. V dnešnom článku sa dozviete prečo vám s predajom pomáham. Ako to celé začalo a čo všetko za za tých 9 rokov udialo.

Ako prvé by som sa chcela poďakovať vám. Pretože len vďaka tomu, že moje články čítate, sledujete ma na sociálnych sieťach, zdieľate a lajkujete moje príspevky, sa moje rady dostávajú medzi vás.

Ďakujem tiež všetkým, ktorí ma podporili a kúpili si niektorý z mojich produktov alebo služieb. Vďaka vám môžem projektu Som handmade tvorca venovať dostatok času a ďalej ho rozvíjať.

Prečo to všetko robím?

Cieľom projektu Som handmade tvorca je a vždy bude pomáhať vám s predajom vašich handmade výrobkov.

Ja sama som niekedy svoje handmade výrobky úspešne predávala. Ale ako som po čase zistila, bol to pre mňa krok na mojej ceste, nie cieľ. Aj keď ma tvorenie stále baví, venovať mu a predaju vlastných výrobkov 100% svojho času jednoducho nie je pre mňa 🙂

Dôležité však bolo to, čo môjmu oku s vyštudovaným a praxou overeným marketingom neušlo. Všimla som si, že množstvo ďalších výrobcov sa snažilo svoje výrobky predávať, ale popri tom robilo množstvo chýb.

A tak som mala 2 možnosti. Napísať súkromnú správu 🙂 alebo založiť blog, ktorý by mohol pomáhať. A dnes po 5 rokoch môžem povedať, že blog bol určite správne rozhodnutie.

Všetko začalo blogom

Prvý článok, ktorý som pre vás napísala bol Chystáte sa na predajné trhy? Tak iba s dokonalou prípravou. Písala som ho z vlastných skúseností predaja na handmade trhoch. Do dnešného dňa si ho prečítalo 17549 z vás.

Dnes nájdete na mojom blogu 67 článkov. Väčšina z nich sú stále aktuálne, pravidelne sa o aktualizáciu starám. A vďaka tomu prinášajú dôležité informácie novým a novým čitateľom.

Všetky články ste si dokopy prečítali 1 732 390 krát.

3 top načítanejšie články:

  1. Facebook – dokonalý nástroj na propagáciu handmade tvorby ( 794 272 krát )
  2. Virtuálna registračná pokladnica. Poznáte jej výhody? ( 531 778 krát )
  3. Ako a kde začať písať handmade blog ( 95 856 krát)

E-book zadarmo pre váš lepší štart

Okrem článkov na blog píšem elektronické knihy – e-booky. Prečo nie tie klasické? Pretože vo svete marketingu a sociálnych sietí sa všetko rýchlo mení. A kým by ste klasickú knihu dočítali, možno by už nebola aktuálna.

Moje elektronické knihy pravidelne aktualizujem a aktualizáciu dostanete vždy na email zadarmo. To by pri tlačenej samozrejme možné nebolo.

Videli ste ma v televízií

Ani nie po roku od založenia blogu ste ma mohli vidieť v relácií Biznis s Danielou Piršelovou.

Vtedy som si uvedomila, že téma predaja handmade výrobkov zaujíma naozaj mnohých ľudí. A hľadajú o nej informácie.

Záznam relácie nájdete tu >>>

Naživo sme sa stretli na prednáškach a workshpoch

Okrem elektronických kníh a online konzultácií sme sa naživo stretli na mnohých prednáškach a workshopoch.

Bola pre mňa radosť vidieť vás naživo a najmä vaše otázky ma inšpirovali pri písaní ďalších článkov.

Vidíme sa komunikujeme na sociálnych sieťach

Najčastejšie spolu komunikujeme na sociálnych sieťach, prostredníctvom správ a komentárov.

Na Facebook Fan page Som handmade tvorca s vami zdieľam články, rady a tipy takmer každý deň. Vždy sa zameriam na jednu tému a tú rozoberieme podrobnejšie.

Instagram profil Som handmade tvorca v týchto dňoch patrí vám. V rámci podpory zdieľam každý deň vaše príspevky a príbehy.

Vo Facebook skupine je nás viac ako 21 000

V roku 2016 som pre vás vytvorila skupinu Som handmade tvorca na Facebooku.

Chcela som vám dať ďalší priestor, kde môžete bezplatne prezentovať svoje výrobky. Diskutovať a navzájom si pomáhať.

A myslím, že sa mi to podarilo. V skupine je nás dnes viac ako 21 000 a mesačne pribudne viac ako 7000 príspevkov, komentárov a reakcií.

Traja sprievodcovia pre váš úspech

Za 9 rokov som pre vás napísala 5 kompletných sprievodcov pre váš úspech. Plus Kalendár, Plánovače a ďalšie produkty.

E-book zarábajte online predajom handmade výrobkov

Kompletný návod ako úspešne predávať handmade výrobky nielen na internete. Legislatíva, propagácia na sociálnych sieťach, predaj na handmade portáloch …

Pracovný zošit a doživotná aktualizácia.

Viac ako 1700 spokojných čitateľov. Nájdete ho tu >>>

E-book Instagram pre handmade tvorcov

Kompletný návod na Instagram pre handmade tvorcov a predajcov produktov. Dozviete sa :

  • Ako správne založiť a nastaviť účet na Instagrame aby vám predával.
  • Detailne od prvého príspevku až po Insta story. 
  • Všetko o používaní hashtagov.
  • Ako funguje algoritmus… a ďalšie dôležité informácie.

Viac informácií >>>

E-book Ako usporiadať handmade kurz

V elektronickej knihe sa dozviete: ako určiť cenu kurzu, kde nájsť správnu miestnosť a ako zvoliť vhodný dátum aj čas. Tiež tipy a triky pre perfektnú organizáciu, ako kurz spropagovať…a ešte oveľa viac …

Kliknite sem >>>

Ako projekt Som handmade tvorca pomohol vám

To čo mi celých 8 rokov pomáhalo pri rozvoji projektu Som handmade tvorca boli vaše správy o úspechoch, ktorým som vám aj ja svojou troškou pomohla.

Tu je len veľmi malý výber z nich:

Dobrý deň Petra, chcem sa Vám poďakovať za Ebook a za to, že pomáhate aj druhým ľuďom, rozvíjať kreativitu a šikovnosť. Nie som podnikavý človek, ale Vaše rady sú veľmi dobré, treba tomu venovať trochu času a verím, že sa k tomu dostanem, aby sa mi energia, ktorú vkladám do výrobkov, aj určitým spôsobom vrátila.

Ďakujem veľmi pekne za štuchanec, akým vlastne bol váš nápad pomôcť začínajúcim tvorcom. Stránku som mala vytvorenú už dobrý rok, ale skrytú, nič na nej nebolo. I keď by sa dalo. Nebyť vás, určite by bola naďalej zapadala prachom ? Málo je takých ľudí, darí sa mne, pomôžem aj tebe, takže dvakrát tak veľká vďaka vám.

Ďakujem Petra a želám nádherný a pohodový víkend. Ste úžasná a veľmi vám vďačím za tuto užasnú knihu, ktorá ma inšpiruje a denne sa z nej učím. A po čom najviac túžim mať svoju kreatívnu dielničku kde budem aj druhých učiť tvoriť po tom som vždy tužila a keď som si všimla že aj tuto knihu ponúkate srdiečko sa my roztancovalo.

Peťka,ďakujem za celých 30 tipov. Bolo to skvelo zhrnuté,tie najdôležitejšie veci,čo treba na úspešný predaj. Týmto procesom prechádzam aj niekoľko rokov,čo si zhrnula do 30. dní.Väčšinu tých tipov aj používam,a niečo si mienim doplniť, vidím,že je to ozaj dôležité.Som rada,že sa mi potvrdilo,že nerobím zbytočné kroky, o ktorých aj ty píšeš. Tak prajem ti veľa zdaru v tvojej tvorbe a zo srdca ti ďakujem za takúto službu.

Chcem, aby ste vedeli, že to čo robíte má obrovský zmysel a význam ? Teším sa priazni svojích prvých i stále pribúdajúcich fanúšikov mojej tvorby, no zatiaľ to bolo všetko tak rýchle a tak „nekoordinované“. Chystala som sa dať tomu u mňa „formu“, po tom čo prejde ten predvianočný tajfún :-), aj keď som vlastne presne ešte nevedela ako. A Vaša výzva prišla, ako čerstvý vietor do plachiet a presný kompas s ktorým sa presne nasmerujem.

Milá Petra, musím povedať, že mi Vaše tipy veľmi pomohli pri mojich prvých online krokoch. Vďaka nim som videla možnosti, ako začať a hlavne ako sa rozvíjať. Teraz som sa zapojila do Vášho programu 30-dňovej handmade výzvy a zistila som, že prvé kroky už mám za sebou vďaka Vašej stránke. Každý deň sa teším na ďalšie úlohy, ktoré Vy vytvárate vo svojom voľnom čase a na úkor iných povinností či svojho relaxu. Chcem Vám preto poďakovať! Dúfam, že sa Vám bude vo Vašej profesii aj osobnom živote dariť a budete v online priestore rozdávať takúto pozitívnu energiu aj naďalej!

Ešte určite nekončím. Pokračujem v podpore všetkých handmade tvorcov

Projektu Som handmade tvorca som za 8 rokov venovala tisíce hodín práce. Písaním článkov a elektronických kníh. Prispievaním na sociálne siete, odpovedaním na vaše správy, otázky a komentáre. Spravovaním skupiny a zdieľaním vašej tvorby.

Za ten čas sa stal mojou srdcovou záležitosťou. Vždy keď mi od vás príde ďakovná správa či email. Keď vidím ako vám pribúdajú fanúšikovia na sociálnych sieťach a nestíhate chodiť s balíčkami na poštu… vtedy viem, že tých 9 rokov práce stálo za to.

Toto ale nie je rozlúčka. Práve naopak. Ja a Som handmade tvorca bude pre vás aj naďalej. Pretože na Slovensku máme obrovské množstvo šikovných rúk, ktoré potrebujú podporu pri predaji vlastných výrobkov.

Tak Zarábajte si tým, čo vás naozaj baví a čítame / vidíme sa minimálne ďalších 5 rokov 🙂

Petra Rusnáková – Som handmade tvorca

PS: Každý deň urobte aspoň malú vec pre podporu svojej tvorby. Po niekoľkých mesiacoch uvidíte obrovský kus práce, za ktorý budete môcť byť na seba hrdá.

Keď neviete ako na to. Ja vám s tým pomôžem >>> 🙂

Petra Rusnáková - Som handmade tvorca
Už 9 rokov vám pomáham predávať vaše výrobky
Prečo to robím a ako to celé začalo? Prečítajte si tu >>>

Píšem pre vás elektronické knihy, konzultujem a radím vám vo vašom podnikaní. Všetky moje produkty a služby nájdete tu >>>

Napísať mi môžete na petra@somhandmadetvorca.sk

Všetky informácie a novinky nájdete na Facebooku >>>

Svoje výrobky môžete bezplatne propagovať v našej Facebook skupine >>>

Sledujte ma na Instagrame >>>
Komentáre