Letné vzdelávanie: Toto sú 3 najčítanejšie články na mojom blogu

Letným mesiacom sa často hovorí uhorková sezóna. Nielen preto, že v každej záhrade uhorky naozaj rastú. Ale preto, že väčšina ľudí nemá toľko práce, objednávok a zákazníkov ako zvyšné mesiace. Ak je to tak aj u vás, využite letné mesiace na vzdelávanie. Je to to najlepšie čo môžete pre svoje handmade podnikanie urobiť.

Začať môžete ľahkým čítaním. Vybrala som pre vás 3 najčítanejšie články na mojom blogu. Ak ste ich doteraz nezachytili tu sú:

Článok číslo 3 : Ako a kde začať písať handmade blog

V poslednej dobe som od vás dostala viacero otázok ohľadom založenia blogu. Preto som pre vás spísala všetky odpovede do jedného článku. Dočítate sa ako a kde vytvoriť handmade blog. S akými problémami sa môžete na začiatku stretnúť. A prezradím vám aj svoje vlastné skúsenosti s mojím prvým blogom.  

Čo je blog?

Mnohí z vás vedia, čo je blog. Ale nájdu sa aj takí, ktorí sa s týmto názvom stretli, ale nevedia presne, čo si pod ním predstaviť… Celý článok >>>

Článok číslo 2 : Virtuálna registračná pokladnica. Poznáte jej výhody?

Chystáte sa na handmade trhy, ale neviete ako si poradiť so všetkými zákonnými povinnosťami? Objavte výhody virtuálnej registračnej pokladnice. Ušetríte čas aj peniaze.

Čo je virtuálna registračná pokladnica?

Virtuálna registračná pokladnica je bezplatná aplikácia, ktorú prevádzkuje Finančné riaditeľstvo SR. Pre všetkých, ktorý musia používať registračnú pokladnicu, poskytuje jednoduchšiu a hlavne finančne menej náročnú alternatívu… Celý článok >>>

Článok číslo 1 : Facebook – dokonalý nástroj na propagáciu handmade tvorby

Využívate facebook na propagáciu svojej tvorby? Alebo stále len na zdieľanie vašich súkromných udalostí? Facebook poskytuje hneď niekoľko bezplatných možností, vďaka ktorým môžete predaj svojich výrobkov posunúť míľovými krokmi vpred.

Pripravila som pre vás prehľad s niekoľkými špeciálnymi tipmi ako na to. Určite si ich nenechajte ujsť… Celý článok >>>

Ako bonusový som vybrala článok, ktorý na sociálnych sieťach medzi vami vyvolal najväčšiu diskusiu. Mnohí z vás s článkom súhlasili, no mnohí ste si tento postup nevedeli predstaviť. Ako ste na tom vy s určovaním cien? Nepredávate svoje výrobky pod cenu?

Bonusový článok: Viete ako si v Amerike určujú ceny za handmade výrobky?

Nedávno som mala možnosť vypočuť si prednášku jednej úspešnej americkej handmade tvorkyne. Okrem vlastného tvorenia, zamestnáva aj niekoľko ľudí, ktorí vyrábajú pod jej značkou. To čo ma zaujalo, bol spôsob akým v Amerike určujú ceny za svoje handmade výrobky. Pre nich je bežný, pretože si svoju prácu a čas nadovšetko vážia. Bohužiaľ na Slovensku to tak veľmi často nie je. 

Cena každého handmade výrobku odzrkadľuje váš postoj k sebe samej. Reprezentuje to, ako si ceníte vlastnú prácu, skúsenosti a investovaný čas. Ak si ich nevážite vy, nebude to robiť ani zákazník… Celý článok >>>

A ako posledný som pre vás vybrala môj najobľúbenejší článok. Odporúčam vám ho preto, aby ste poznali všetky možnosti zárobku, ktoré vám handmade svet ponúka.

Odporúčaný článok: 4 najčastejšie spôsoby ako si zarobiť v handmade svete. Využívate ich všetky?

Handmade tvorba je srdcová záležitosť.  Dopredu nás ženie láska k tvoreniu, remeslu, umeniu… a vlastná kreativita. Ale ako všetci vieme, naša vášeň aj niečo stojí. Okrem materiálu investujeme do tvorenia náš čas a veľmi veľa energie. Tak prečo by sa nám naše investované úsilie nemalo vrátiť aj finančne?

Existujú 4 základné spôsoby ako si môžete zarobiť v handmade svete. Využívate ich všetky?

Celý článok >>>

Všetky ostatné články nájdete na mojom handmade blogu.

Ak chcete v letnom vzdelávaní pokračovať, stiahnite si zdarma môj Ebook: 10 tipov, kde na internete predávať svoje handmade výrobky >>>

Petra Rusnáková - Som handmade tvorca
Už 9 rokov vám pomáham predávať vaše výrobky
Prečo to robím a ako to celé začalo? Prečítajte si tu >>>

Píšem pre vás elektronické knihy, konzultujem a radím vám vo vašom podnikaní. Všetky moje produkty a služby nájdete tu >>>

Napísať mi môžete na petra@somhandmadetvorca.sk

Všetky informácie a novinky nájdete na Facebooku >>>

Svoje výrobky môžete bezplatne propagovať v našej Facebook skupine >>>

Sledujte ma na Instagrame >>>
Komentáre